Vega Sanat

Sanat Merkezi

Çocuk Kulübü

Vega Çocuk Kulübü

Vega Çocuk Kulübü çocuk ve gençlere uzman isimler eşliğinde organize ettiği programlarda; çocuk ve gençlerin psikolojik, duygusal, ruhsal, bilişsel ve sosyal edinimleri kazanması ve bu becerileri etkin bir şekilde kullanabilmesini hedeflemektedir.

Vega Sanat çocuk kulüplerinde hazırladığı aktiviteler ile çocuk ve gençlerin akıl yürütme, sözel, sayısal, mantık ve analitik zeka gelişimlerini desteklemektedir.

Vega Çocuk Kulübü bünyesinde organize edilen Yaratıcı Drama, Karikatür, Piyano, Gitar, Keman ve Resim gibi programlar ile çocukların kendini ve çevresini tanımasına, günlük yaşamında ihtiyaç duyduğu davranış biçimlerini geliştirmesine, paylaşma, birliktelik ve saygı gini alışkanlıkları edinmesine, duygularını rahatlıkla ifade etmesine ve iletişim kurma becerilerini arttırmasına yardımcı olmaktadır.

İzmir’de çalışmalarına uzman eğitmen kadrosu ile devam eden Vega Sanat kendi bünyesinde oluşturduğu Vega Çocuk Kulübü ile çocuklarla grup içerisinde bire bir ilgilenmektedir.

Vega Çocuk Kulübü ile çocukların gelişimine katkı sağlamayı birincil amaç edinen Vega Sanat bu amacı doğrultusunda müşterilerine sağladığı uygun ödeme seçenekleri ile de kolaylıkla her kesimden insanın ulaşabileceği bir noktada kalması ile (ve bu yönü ile özellikle İzmir’de) oldukça rağbet görmektedir.

Vega Sanat özellikle çocuklar için düzenlediği programlarda her bir çocuğun kendine özgü fiziksel özellik, kişilik yapısı, davranışları ve alışkanlıklarının bulunduğunu; psikososyal yapılarının, anlama kabiliyetlerinin, duygusallıklarının ve zeka kapasiteleri ile becerilerinin farklılaştığını bir anlamda her bir çocuğun kendine has bir gelişim düzeyinin olduğunu bilmektedir.

Vega Çocuk Kulübü bünyesinde İzmir’de düzenlenen atölyeler ile çocukların eksi yanları giderilmeye çalışılırken artı yönleri de muhafaza edilerek geliştirilmektedir.

Vega Sanat özellikle çocuklar için hazırladığı programlarda çocuklarla özel olarak birebir ilgilenmekte, onların karakterlerine saygı duyarak kişisel gelişimine değer vermekte, düzenlenen atölye içerisinde çocukların grup içi tavır tepki ve davranışları gözlemlenerek çocukların eksi yönleri giderilmekte artı yönleri de pekiştirilmektedir.

Vega Sanat yaşamın her alanını kapsayacak şekilde tasarladığı çocuk kulüplerini içeren her bir programda çocukların her bir yetisini geliştirmeyi arzulamaktadır. Aynı zamanda Vega Sanat Ekibi bu arzusunu anne babalarla birlikte hareket ederek tam olarak karşılayabileceğini bilmektedir.

Vega Sanat içerisinde yaratıcı drama, karikatür, piyano, gitar, keman, resim gibi atölyelerin yer aldığı Çocuk Kulübü’nün yanı sıra; kısa film, senaryo, kurgu, görüntü ve fotoğraf atölyelerinden oluşan Film Akademi’si; konservatuar oyunculuk bölümlerine ve dramatik yazarlık bölümlerine hazırlık ile tiyatro ve yazarlık atölyesinin yer aldığı Sahne Sanatları; resim, enstrüman ve bilişim atölyelerinin yer aldığı Hobi Sanatları ile kendi sahasında İzmir’de farkındalık oluşturarak alanındaki yetkin isimlerle kendi yoluna devam etmektedir.

İzmir’de faaliyetlerine kendi sanat merkezinde aralıksız devam eden Vega Çocuk Kulübü hakkında detaylı bilgi edinmek için 0850 441 03 32 numaralı hattımızdan bize rahatlıkla ulaşabilir ya da bizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip ederek ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

Facebook
YouTube
Instagram